(Zdroj: Herminapress.cz ) 64x FOTO

Podhůrský s Jirešovou v posteli! - Premiéra divadelní hry Hledání ztraceného ráje

PRAHA – Každý z nich má své soukromí, které si chrání, ale včera ho nedokázali „ukočírovat“. Na chvíli popustili uzdu své vášni a my jsme byli u toho. Herečka Ivana Jirešová a její kolega z branže Zdeněk Podhůrský spolu strávili skoro dvě hodiny v posteli

Jak se oba shodli, bylo jim dobře, i když to mohlo být prý ještě lepší, ale na to, že se znají už více než šedesát let, byl jejich vztah téměř ideální. Nevěříte? Pak se jděte podívat na novinku Vlastimila Venclíka, autora a režiséra absurdní komedie Hledání ztraceného ráje.

„Napsal jsem tuhle hru zhruba před deseti lety. Nejdříve to byla spíš scénka o dvou mladých lidech, pak jsem přidal pokračování jejich známosti po dvaceti, čtyřiceti a šedesáti letech a na světě byl divadelní scénář. A aby to nebylo tak jednoduché, obrátil jsem časový sled, takže začínáme, kdy oběma hlavním hrdinům je osmdesát a vracíme se zpět po dvaceti letech,“ vysvětlil nám autor a režisér.

Je třeba dodat, že Iva je na scéně atraktivní v jakémkoli věku a nebylo divu, že na Podhůrského přišly touhy nejen za „divadelního“ mlada, ale i v pokročilém věku. „Iva je skvělá parťačka a to představení si opravdu užíváme. Je to zábava pro diváky i pro nás. A být s Ivou v posteli, to se hned tak někomu nepoštěstí,“ se smíchem uvedl Podhůrský, jehož počínání sledovala v hledišti partnerka Ilona.

„Je to příjemné představení, bavila jsem se a chcete-li se zeptat, zda nežárlím, tak určitě ne. Je to přece komedie,“ nechala se slyšet Ilona, ale jak jsme na po premiérové party zjistili musel Zdeněk přeci jen leccos vysvětlovat. A aby si partnerku udobřil úplně, jako gentleman jí připálil její oblíbený doutník, zatímco Iva Jirešová si se zájmem prohlédla a zapózovala v Prague Business Clubu, kde se party odehrávala.

11. 5. 2014 01:27 Autor: Herminapress.cz
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.