(Zdroj: YouTube ) VIDEO

Podívejte se! Support Lesbiens mají první koncertní videoklip

Po čtyřech úspěšných singlech v angličtině vsadili tentokrát Support Lesbiens na jediný český text na svém loňském albu Glow. Klip k písni Hazardér, kterou otextoval Xindl X, vznikl na křtu desky v pražském klubu Doupě. 

„Všichni máme v sobě uličníka, všichni nějakým způsobem zlobíme, někdy se utrhneme ze svých (pomyslných) řetězů. Ale naší hlavní přirozeností je konat dobro, víme, že je to správné. Hazardér je píseň o člověku, který se nesnaží svoje přestřelky omlouvat, ale za ctnosti srdce a ty, které miluje, by obětoval všechno,“ říká zpěvák Dušan Marko. 

Pro Support Lesbiens se jedná už o čtvrtý videoklip k aktuálnímu albu a zároveň o první opravdové živé video. Natočeno bylo na únorovém křtu desky Glow v pražském klubu Doupě. Kapela tuto příležitost pojala jako velkou oslavu hudby se svými přáteli a nejbližšími spolupracovníky. Zároveň zde dohodla řadu zajímavých spoluprací na příští rok. 

V doprovodu skupiny, která v Doupěti naživo premiérově předvedla skladby z úspěšné desky Glow, vystoupili také výborní backvokalisté – Lenka Novotná, Juraj Holoda a Marlene Wilfing. 

Předcházející čtyři singly ze zmíněné nahrávky (Movin' On, Brighter Day, Ocean a Little By Little) se v rádiovém éteru těšily velké popularitě. V oficiálním žebříčku nejhranějších domácích skladeb atakovala každá z nich nejvyšší příčky. 

Hazardér podle všeho nebude poslední připomínkou aktuální desky Glow s vlivy mnoha dalších žánrů. Skupina slíbila, že do budoucna vydá ještě alespoň dva další singly. Nový repertoár bude pochopitelně také nedílnou součástí nadcházejících koncertů. V současnosti se již hudebníci intenzivně připravují na nabitou letní sezónu.  

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz 

13. 5. 2019 17:30 Autor: ext
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.