Miro Žbirka s manželkou. (Zdroj: Herminapress.cz ) 4x FOTO

Podnikavý Žbirka: Kolegové se cpali na rautu, on si domluvil hned dva klipy!

Kdo by čekal, že Miro Žbirka už dnes jen pohodlně žije ze své kariéry, je na omylu. Zpěvák stále podniká něco nového, točí singly, chodí do společnosti a plánuje videoklipy. U příležitosti otevření nových prostorů hudební televize se konala párty, kde Žbirka s manželkou nemohl chybět.

Televize Óčko má nové prostory, to už od nás víte. Na zahajovací párty zavítal i Miro Žbirka. Setkání s vedením televize se rozhodl využít a čas proto netrávil, jako jeho kolegové, jen u stolu s jídlem. „Já jsem na této párty správně. Právě tady s některými lidmi domlouvám spolupráci k novým videoklipům. Nebude jeden. V těchto hodinách se tedy rozhodne, na které písničky to bude,“ usmíval se Žbirka potutelně.

Z přítomných celebrit byl takto podnikavý jediný. „Stalo se mi nedávno něco neuvěřitelného. Absolutně bez mého vědomí natočili lyric video k jedné mé nové písničce. Až když za mnou lidé začali chodit s tím, že mám nový klip a že mi gratulují, zbystřil jsem. Když jsem si to pustil, uznal jsem, že i tohle může být videoklip,“ vyprávěl Žbirka.

Televize, která v Čechách vysílá videoklipy, je podle něj pro muzikanty zásadní. „Když už investujeme do klipu, je skvělé, že existuje televize, kde ho můžeme lidem ukázat,“ míní zpěvák a směje se, že on je ta pravá osoba, která má k videoklipům co říct. „Pocházím ještě z éry, kdy se žádné klipy netočily, byli jsme hlavně v rádiu. Začal jsem s nimi až v osmdesátých letech.“

Slovenský zpěvák si v létě s manželkou plánuje užívat zaslouženého volna. „Určitě navštívíme Londýn, minimálně na dva týdny. Ale začíná se tam rýsovat také jedna krásná věc. Dlouho jsme neviděli palmy, uvažujeme nad tím, že narychlo něco zaimprovizujeme. Pravděpodobně to bude Ibiza. Rád bych někam vypadl a válel se. Mohl bych taky konečně ukázat postavu,“ smál se Žbirka a ujistil nás, že pošle fotky.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausin.

10. 6. 2015 15:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.