Anna Kulovaná, Veronika Arichteva (Zdroj: Herminapress.cz ) 13x FOTO

Podvazky, prsa a sado maso. Takhle to chodilo u Vyskočilů?

Ne vždy bývá důvod cvaknout si „bublinek“ a trošku zapařit. Včera v Divadle U Hasičů právě jeden, vlastně hned dva a docela dost důležité, byly. Jednak se zde hrála v pořadí už osmdesátá repríza oblíbené komedie Příběh jednoho hradu a hlavně, její autor a režisér Ivan Vyskočil si s ansámblem přiťukl v předstihu na své sedmdesátiny, které oficiálně padnou na 21. květen.

„Rozhodně to nebude obří mejdan od kuropění do kuropění. Plánuji je takovou oslavu v kruhu mých nejbližších. Dneska jsme si připili s herci, kteří skvěle hrají v mé hře a pak i na ty narozky. A že osmdesátá repríza není nijak kulaté číslo? No, to tedy je. My slavíme každou desátou, protože jsme parta a daří se,“ nechal se slyšet Vyskočil, který si s pány, Ernesto Čekanem, Janem Antonínem Duchoslavem, Jarmilem Škvrňou, Karlem Soukupem,po děkovačce potřásl rukou a poklepal jim na rameno, s dámami, jak je už jeho zvykem si pak dopřál poněkud erotičtější chvilku. Jak Veronika Arichteva, tak Anna Kulovaná se ovšem nebránily, spíše naopak.

„Tahle komedie, ač historická, je současně velice současná. Dal jsem do ní všechno. Zúročil jsem v ní zkušenosti ze všech svých manželství a ze všech svých vztahů, kterých nebylo málo. Vměstnal jsem tam z každého něco, abych nemusel případně psát Příběh jednoho hradu dvojku. Nemám rád pokračovačky, takže je tam láska, sex, intriky, sado-maso, prostě běžné věci ze života,“ s úsměvem vysvětlil Vyskočil. Jak řekl pokračování psát nemíní, ale co dál?

„No, v hlavě se mi motá další komedie. Měl by to být už příběh ryze ze současnosti. Konkrétně? No nechci prozradit všechno, ale…Bude to o chlapech, kteří ztratili práci, což je dnes běžné, a jsou ve věku, kdy se těžko shání. A tak se domluví a zařídí si vlastní džob. Jaký? Někdo už ví, jiný ať se nechá překvapit, ale ženy tam chybět nebudou,“ dodal Ivan Vyskočil, opět si s kolegy přiťukl a pak se všichni odebrali doladit oslavy do zákulisí.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

26. 4. 2016 09:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.