(Zdroj: FTV Prima ) 7x FOTO

Podvedená manželka Kristýna Janáčková se stala modelkou.

Kristýna Janáčková, kterou znají diváci primáckého seriálu Cesty domů jako Evu, se proměnila v modelku. Nafotila některé modely, které uvidí návštěvníci přehlídky tvorby českých a slovenských designérů Dyzajn market.

Už šestý ročník této přehlídky se koná na piazzettě Národního divadla poslední květnový víkend a svou tvorbu od dámského i pánského oblečení po šperky, různé doplňky i hračky na ní představí devatenáct autorů. Letošní ročník se ponese v duchu vody, léta, modré barvy, cestování a námořníků.

 „Organizátoři Dyzajn marketu mě oslovili, jestli bych pro ně některé modely nenafotila. Ráda jsem souhlasila, protože se mi tahle akce moc líbí a už na minulé ročníky jsem se byla podívat a pokaždé koupila spoustu dárků. Českým návrhářům fandím, líbí se mi, že co kus, to originál a každá věc v sobě nese pečeť svého autora. A skvělé je, že je tu i dětský koutek,“ vysvětlovala herečka a zároveň maminka patnáctiměsíčního syna Luise Frederika. 

Kristýnu nadchlo nejen oblečení a šperky, ale i například různé diáře a zápisníky. „Píšu Luisovi deník, už jsem načala devátý sešit. Píšu od první chvíle, co jsem zjistila, že jsem těhotná. Chtěla jsem přestat, až mu bude rok, ale pořád mě to baví, jsem vášnivý psavec, tak budu psát asi do jeho tří let,“ plánuje herečka.

 

Zatímco mateřství Kristýně svědčí a poslední rok jen září, v seriálu Cesty domů zdaleka není tak pohodová maminka. Stará se o dvě malé děti, a protože prodělala operaci srdce, musí být opatrná na své zdraví. Navíc zjistí, že ji podvádí manžel. „Moje seriálová Eva Venclová není v jednoduché situaci.  Ale doufám, že bude velkorysá a tuhle manželskou krizi oba vyřeší tak, aby jí netrpěly hlavně děti,“ vysvětlovala Kristýna Janáčková. 

 

 

Sledujte také Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz  a facebook.com/aplausin

 

19. 5. 2015 12:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.