Valerie Zawadská, Zdeněk troška, Petra Černocká, Miriam Kantorková (Zdroj: Herminapress.cz ) 14x FOTO

Pohádkář a čarodějnice vyčarovali chutný lektvar. Funguje na cokoliv

Natočil řadu úspěšných komedií, do „života“ uvedl i několik pohádkových příběhů. Někdo mu nemůže přijít na jméno, ale má i množství fanoušků a příznivců. Režisér Zdeněk Troška je v každém případě pohodář a nic ho z míry nedokáže vykolejit.

„Dělám věci pro lidi. Chci, aby se bavili, a tomu podřizují všechno a že někteří kritici mi body nedávají? To neřeším, je to jejich věc. Pro mě je nejdůležitější, že na filmech, které jsem udělal, není v kinech prázdno. A o tom to je,“ řekl Troška, kterého jsme načapali ne jako autora a režiséra filmu ale výjimečně coby kmotra. Spolu s Valérií Zawadskou, Petrou Černockou, Kyklopem, Miriam Kantorkovou, Danem Nekonečným a dalšími známými osobnostmi pokřtil nové cédéčko zpěváka Hynka Tomma Srdcové záležitosti. 

„Mám rád romantické písničky a hlavně jejich texty, které jsou o něčem. Těm některým současným moc nerozumím, ale každý máme svůj vkus. Mně se konkrétně tyhle líbí, a tak jsem roli kmotra rád přijal,“ řekl Troška s tím, že sice zvládá scénáře k filmům, ale coby autor textů k písničkám by se neuživil a nechá to na odbornících.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

17. 5. 2016 11:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.