Daniela Šinkorová má již po dovolené a prý přibrala. (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Pohublá Šinkorová po dovolené v Itálii: Přibrala jsem tři kila!

Daniela Šinkorová (42) letos s kolegyní Lenkou Špillarovou a modelem Martinem Gardavským (28) moderovala módní přehlídku v rámci soustředění finalistů Muže roku. S Lenkou obdivovala zadečky finalistů v barevných trenýrkách a také si vystřihla dvě hitovky z muzikálu Mamma Mia!

Nemohlo nám uniknout, jak Šinkorová hrdě vystavuje své výrazně pohublé nožky. Stále světlejší barva vlasů jí navíc přidává pár let.

„Teď jsem se vrátila z dovolené. Byla jsem tři týdny v Itálii, jezdíme tam už devět let a už nás tam dokonce místní znají. Je to jako druhý domov, máme tam přátele. Vždycky také zjistím, že jsem se zlepšila v italštině, takže tam asi úplně nezahálím,“ vyprávěla Daniela.

Že ji tam místní už znají? A nemají ji v paměti spíše jako oplácanou brunetu?

„Přátelé jezdí i sem, takže tu změnu zaznamenávají postupně, ale pravda je, že pár místních mě nepoznalo. Podle mého muže si to pak ale spojí a zjistí, že ten obličej se nezměnil. Že nezměnil ženskou a jsem to pořád já, jen blonďatá,“ vysvětlovala Šinkorová.

Před přehlídkou si v restauraci poručila kuřecí prso s rajčaty, které ale snědla jen z půlky.

„Jím úplně normálně, dokonce jsem na dovolené přibrala tři kila. Každý večer jsem jedla pizzu. Jsem spokojená a nic mi není,“ dušuje se pohublá moderátorka. 

Do vířivky a do plavek Danielu ale nikdo nedostal. Tvrdila, že na focení v plavkách není zvyklá a tuto kratochvíli přenechala přítomným misskám.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

27. 7. 2015 09:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.