(Zdroj: TV Prima ) 11x FOTO

Polda David Matásek střídá Mordpartu Jiřího Bartošky

Již v neděli 23. 10. ve 20.15 startuje na Primě nový kriminální seriál Polda v hlavní roli s Davidem Matáskem. David Matásek se divákům představí zcela jinak, než jak ho doposud měli možnost vídat. Proměna ve svérázného policajta Michala Břízu je nepřehlédnutelná. Seriál má osm dílů a režie se ujal Jaroslav Fuit. Kromě Davida Matáska diváci uvidí například Igora Orozoviče, Janu Kolesárovou, Ondřeje Pavelku nebo Lenku Vlasákovou.

Nový kriminální seriál vychází z žánru buddy movie, jeho hlavními postavami jsou dva naprosto rozdílní hrdinové, což s sebou nese i určité komediální momenty. Komisař Michal Bříza (David Matásek) byl v roce 1995 při zásahu proti ruskojazyčné mafii postřelen do hlavy. Následkem zranění upadl do kómatu, z něhož se probudil po dvaceti letech. Do doby dotykových telefonů, sociálních sítí, navigací, testů DNA a také všudypřítomných zákazů kouření... Michal se vrací do života i do práce jako superpolda z minulého století. Jako parťáka dostane mladého, uhlazeného kolegu Andreje (Igor Orozovič).

 „Právě ta totální nesourodost obou protagonistů je zdrojem celé řady kuriózních situací, a jednotlivým příběhům tedy rozhodně nechybí humor. David Matásek je zde takový český Schimanski – svým chováním, komunikací, svéráznými postupy a v neposlední řadě i lehce omšelým zjevem,“ přibližuje seriálovou novinku Primy Marek Singer, generální ředitel Prima Group. 

Na jeho slova navazuje výrobní ředitelka Primy Lucia Kršáková: „Jsme přesvědčeni, že jsme v případě obsazení Davida Matáska měli neskutečně šťastnou ruku. Je úplně odlišný, než jak ho má valná většina diváků zafixovaného. David zraje doslova jako víno a v nové roli je velmi přesvědčivý a charismatický. Neskromně si troufnu říct, že jsme pro ženy stvořili nový sexy symbol a pro chlapy někoho, s kým nebudou mít žádný problém se ztotožnit.“ 

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

18. 10. 2016 14:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.