FTV Prima (Zdroj: ext ) 6x FOTO

Polívka je svérázný manžel.To prozradila jeho manželka.

Ve své další nezapomenutelné roli se už letos v létě objeví oblíbený herec Bolek Polívka. V novém filmu Domácí péče představuje velmi osobitého manžela obětavé zdravotní sestry, kterou ztvárnila herečka Alena Mihulová. Ta tak jistým způsobem po více než 30 letech navázala na svou zřejmě nejznámější roli mladinké kolegyně Jiřiny Jiráskové ve filmu Sestřičky Karla Kachyni.

„Vlasta je hodně podobná mně. Když jsem četla scénář, věděla jsem, že je to role pro mě. Navíc znám kolem sebe spoustu obětavých žen, které dávají druhým tolik energie, že už pak pro sebe žádnou nemají,“ popsala Alena Mihulová svoji roli manželky – pečovatelky.

V roli jejího pragmatického svérázného muže si diváci užijí Bolka Polívku. „Je to takový ten chlap s dobrým srdcem, ale tvrdou slupkou, kterého Bolek zahrál skvěle, a navíc do role vnesl i svůj typický humor,“ dodal režisér filmu Slávek Horák, pro kterého je Domácí péče celovečerním debutem. Ústřední dvojici doplňují průvodkyně hlavní hrdinky světem alternativního myšlení Tatiana Vilhelmová a Zuzana Krónerová, dceru dvojice potom hraje Sára Venclovská. 

Domácí péče se zábavnou formou zaobírá nejdůležitějšími životními otázkami, vtipně a přitom upřímně vypráví o konečnosti lidské existence a o tom, jak si s ní poradit.

„Moje máma dělala práci pečovatelky spoustu let, a i když to není její životní příběh, poskytla mi hodně inspirujících historek a postřehů,“ dodal Horák, který film, jehož premiéra je naplánována na začátek července, natáčel ve svém rodišti – Zlínském kraji.

 Sledujte také Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz  a facebook.com/aplausin

 

 

 

 

 

16. 4. 2015 12:00 Autor: red
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.