Pawel Delag, Táňa Pauhofová (Zdroj: Herminapress.cz ) 30x FOTO

Polský filmový idol Pawel Delag byl hlavní hvězdou premiéry. A kde byli naši fešáci?

Kdyby se vybíral film obsazený nejhezčími herci současnosti, nový český snímek Všechno nebo nic by určitě vyhrál. Jeho premiéru uvedlo kino Lucerna a filmovými krasavicemi a krasavci se to tam jen hemžilo.

Najít dvě krásné herečky přes 30, které umějí dobře hrát a ještě spolu budou fungovat, nebylo ale jednoduché. „Od začátku jsme ale měli jasno o Táně Pauhofové. Přála si to autorka scénáře Evita Urbaníková a ukázalo se, že to byl skvělý tip, Táňa je ve filmu úžasná,“ vysvětlil producent Igor Konyukov s tím, že jak se potvrdilo později, fungovala skvěle i kombinace s Klárou Issovou.

Podobně to prý bylo i s hlavní mužskou rolí, kterou ztvárnil jeden z neobsazovanějších polských herců Michal Žebrowski.

„Paní režisérka si ho vysnila, ale tím, jaká je to v Polsku hvězda, to nebylo tak jednoduché. Navíc jsme jeho soka museli obsadit taky někým hvězdným, a tak jsme zvolili dalšího polského oblíbence Pawla Delaga. Když dnes někomu ukazuju jejich fotky z natáčení, nemůžou se ženy rozhodnout, který se jim líbí víc,“ směje se producent s tím, že jde navíc o opravdu dobré herce.

„Hledali jsme ale i v Čechách, kde má v této kategorii asi největší charisma v kombinaci s hereckým talentem Ondra Sokol,“ dodal Konyukov. A protože jde o romantickou komedii plnou vášní, nevyhnul se ani oblíbený herec jedné z milostných scén, které ve filmu jsou. „Naštěstí to režisérka Marta Ferencová vymyslela tak, že je ta scéna ve výsledku poměrně vtipná a bavilo nás to točit,“ vysvětlil Sokol.  

Na novou „komedii pro ženy“ o životních eskapádách dvou kamarádek, ve které se objeví v roli psychologa například i Leoš Mareš můžete přijít do kina a koupit si k tomu můžete i knižní předlohu od Evity Urbaníkové, která bude plná filmových fotek! 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

13. 1. 2017 09:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.