(Zdroj: Herminapress.cz ) 13x FOTO

Pomohla na svět Miss 2015 a soutěž opouští: Michaela Maláčová se naposledy rozloučila s dívkami

Že má Česká Miss novou ředitelku, se ví už dlouho a dnešní večer prokázal, jak si na tom stojí. Do zbrusu nového prostoru, Fóra Karlín, ji přišla povzbudit bývalá ředitelka Michaela Maláčová. Inspeckce proběhla na výbornou a Maláčová ten večer uznala, že na České Miss je pracovně naposledy

„Mám pocit, že každý člověk ví, kdy ve správný okamžik odejít. Jak vidíte, přišla nová paní ředitelka a Česká Miss, moje první dítě, bylo předáno do správných rukou. Já se teď s klidným svědomím mohu věnovat něčemu jinému,“ dodala Maláčová. Tu teď nejíc zaměstnává péče o děti.

„Po České Miss přišly další tři děti, teď už živé, které mě budou potřebovat jako maminku.

Takže ten první úkol, který mě čeká, je být maminkou.“ S Marcelou Krplovou soby svou zástupkyní je spokojená. Krplová mimochodem ten večer přišla se snad nejdražšími šperky. Byly značky Bulgari a jejich cena sahala ke čtyřem milionům. K tomu se milionové šperky Chopard loňské Miss Nikoly Buranské mohly jen z dálky blížit.

„Ano, toto byl vrchol toho předání, můžu dnes s klidným srdcem odjet domů, věnovat se dalším věcem a zapomenout na Českou Miss. Smutno mi bylo včera, to byl asi ten poslední krůček k rozloučení. Uzavřela se jedna životní kapitola, můžu jít s klidným srdcem dál,“ uzavřela Maláčová.

Českou Miss 2015 se tak stala Nikol Švantnerová, pro kterou bylo vítězství splněným snem. Na druhém místě se umístila Andrea Kalousová, kterou proslavil údajný románek s Leošem Marešem. Coby třetí skončila sympatická Karolína Mališová, který během přenosu stihla nasbírat hned čtyři tituly. Hodně si rozumí s loňskou Miss Earth Nikolou Buranskou. Od té prý dostává cenné rady.

„Prý se na Miss Earth už těší na blondýnu, slovanský typ. Přihlásil mě přítel a na tu missí nemoc nevěříme, záleží přece na tom, jaké to ve vztahu je,“ míní Mališová. Vítězka soutěže Nikol Švantnerová vyzdvihovala hlavně skvělou partu, která se v týmu Miss utvořila. Na missí nemoc ohledně rozcházení s přítelem navíc nevěří. Ostatně jako všechny, když titul získají.

29. 3. 2015 11:12 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.