Kylie Minogue přichází na trh se svojí vánoční deskou. (Zdroj: Warner Music )

Popová diva Kylie Minogue vydává své první vánoční album: S kým nazpívala duety?

Australská zpěvačka Kylie Minogue (47) vydává zítra, 13. listopadu, své vánoční album, jímž navazuje na loňskou řadovku Kiss Me Once. Deska s názvem Kylie Christmas bude obsahovat coververze těch nejslavnějších vánočních songů, včetně několika exkluzivních duetů

Jednou z písniček je i Only You, kterou napsal Vince Clarke (55) v době, kdy byl členem Depeche Mode. Píseň však nahrál až v roce 1982, tedy krátce poté, co s Alison Moyet založil duo Yazoo. Od té doby se skladba Only You dočkala mnoha předělávek. Pro letošní rok si ji na paškál vzala popová diva Kylie, která si na natáčení pozvala britského herce a komika Jamese Cordena (37). Duet si můžete poslechnout zde.

Těšit se můžete i na Iggyho Popa či na posmrtný duet s Frankem Sinatrou. Některé songy mají být ovlivněny disko hudbou, což je u vánoční desky celkem překvapující. Album Kylie Christmas bude k mání i v deluxe podobě, kterou doplní tři další vánoční písně (mj. duet 100 Degrees, který s Kylie natočila její sestra Dannii Minogue) a bonusové DVD, na němž fanoušci najdou sedm klipů ke skladbám z této desky.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

12. 11. 2015 15:30 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.