(Zdroj: Herminapress.cz ) 33x FOTO

Pořiďte si šatičky od Táni Kovaříkové a máte na podzim a zimu vystaráno!

Oblíbená česká módní návrhářka Táňa Kovaříková předvedla to, o čem přemýšlela celé léto. Do Siddharta café v Buddha bar hotelu pozvala své příznivce, klienty a módní fajnšmekry, aby předvedla svoji oděvní kolekci Podzim – zima 2016-2017.

„Prý je pro mne typická černá a zlatá barva, jako v případě šatů pro třebívlické vinařství Johann W. Ale tahle podzimní kolekce dokáže, že mám ráda i jiné barvy. Z materiálů jsem dokonce použila brokát a třásně, což u mne nebývá zvykem. U svých modelů jsem preferovala ženskost, jednoduchost a hlavně nositelnost, “ v kostce charakterizovala Táňa Kovaříková svoje dílo, za které sklidila všeobecný obdiv.

„Všimli jste si, že ženám nejvíc sluší podzim a zima? Léto je totiž o velikostech 34 - 36, ale podzimní a zimní věci toho více schovají. Proto se na Tániny modely moc těším a už v duchu plánuji, co si pořídím,“ řekla Mahulena Bočanová, která úspěšnou přehlídku moderovala. 

Podívejte se do fotogalerie a nechte se inspirovat krásnými modely Táňi Kovaříkové, které pořídíte v Boutique Tatiana v Dušní 1 na Praze 1.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

21. 10. 2016 11:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.