(Zdroj: YouTube ) VIDEO

Poslechněte si! Bouřlivák Matěj Ruppert umí i zamilované písně...

Už třetí týden se v kinech promítá zimní romantická komedie Ženská na vrcholu v hlavní roli s Annou Polívkovou, Martinem Dejdarem a Markem Němcem. Snímek režisérky Lenky Kny ze zasněženého  horského prostředí aktuálně vidělo přes 133 975 tisíc diváků. Ty mohly potěšit zamilované songy a filmová hudba renomovaného muzikanta a skladatele Michala Pavlíčka.  

Ústřední píseň Tohle není pláč nazpívala dvojice Bára Basiková – Kamil Střihavka, tvůrci filmu by ale rádi upozornili i na jeho další písničku, love song Rusty Soul, kterou nazpíval Matěj Ruppert.

„S Michalem už jsem párkrát spolupracoval a vždycky je to pro mě svátek. Je to totiž jeden z mých absolutních hudebních hrdinů,“ svěřil se zpěvák skupiny Monkey Business, který už má ve svém portfoliu filmových písní víc. „Hodně na nich spolupracuju třeba s Mirkem Chyškou nebo s mým bratrem Romanem Holým,“ řekl Ruppert s tím, že je mu blízké i prostředí, ve kterém se snímek odehrává. „Na hory jezdím často a rád lyžovat, sáňkovat, bobovat i milovat,“ vysvětlil s úsměvem. Ženskou na vrcholu sice ještě neviděl, ale do kina určitě zajde. „Na film samozřejmě s manželkou vyrazíme. Jestli si to ovšem manželka zaslouží,“ dodal. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz 

27. 11. 2019 17:00 Autor: ext
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.