You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
(Zdroj: Herminapress.cz ) 3x FOTO VIDEO

Poslechněte si ukázku! Audioknihu Malý princ skvěle namluvil Jiří Dvořák a další skvělí herci

Legendární kniha Antoina de Saint-Exupéryho Malý princ existuje v tuzemsku hned v několika audiopodobách. V průběhu let tento kultovní příběh načetlo pro Český rozhlas, ale i různá vydavatelství mnoho slavných herců. Nikdy však nahrávku jednoho z nejslavnějších děl moderní světové literatury nevydal na svých zvukových nosičích Supraphon. To se však nyní změní a Supraphon 29. září 2017 vydá jeho nové zpracování. Půjde o formu dramatizace, která není v současné nabídce audioknih s nahrávkami Malého prince až tak obvyklá. 

Režisér Richard Bergman s producentem Alanem Piskačem obsadili excelentní sestavu hlasů skvělých hereckých osobností.

Pilota namluvil Jiří Dvořák, postavu Zeměpisce Josef Somr, Lišku Klára Issová, Růži Marika Šoposká, Hada Jan Budař.  Čtyřroli Krále, Byznysmena, Lampáře a Domýšlivce mistrně ztvárnil Norbert Lichý. Malý princ promlouvá dětským hláskem Matěje Havelky.

Režisér Richard Bergman k tomu poznamenal: „Pracoval jsem s lidmi na vysoké profesionální úrovni, a to se odrazilo na konečném výsledku. Myslím, že se nám podařilo vytvořit osobitou atmosféru tohoto nesmrtelného příběhu o přátelství, lásce, opravdovém štěstí a o odpovědnosti za ty, které máme rádi.“  Producent mluveného slova Supraphonu Alan Piskač dodal: „Nová nahrávka je zpracována tak, aby byla srozumitelná a zábavná i pro začínající posluchače. Forma dramatizace se scénickou hudbou Simeona Hýbla s nápaditými zvukovými efekty však nadchne i ty, kteří knihu důvěrně znají.“  

Malý Princ vychází 29. září 2017 na CD i v digitálních formátech mp3 a Flac. 

 

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

9. 10. 2017 16:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.