Kateřina Kornová, Zdeněk Podhůrský (Zdroj: Herminapress.cz ) 16x FOTO

Pozdě, ale přece! Zdeněk Podhůrský odtajnil svůj sexsymbol z mládí

Herec, zpěvák a moderátor Zdeněk Podhůrský se po nějaké době opět setkal se svým idolem z mládí, Kateřinou Kornovou. Jak přiznal, jako kluk byl z ní paf a snažil se nebýt jen jedním obdivovatelem z davu, ale někým trošku bližším. Marně.

„Chodíval jsem hodně často na diskotéky do smíchovského Futura a Kačenka tam dělala za barem. Byla to, a vlastně pořád je, strašně krásná ženská. Nebyl jsem ovšem jediný, kdo o ni, samozřejmě marně, usiloval. Všechny naše klučičí snahy byly ale zcela bez odezvy. A když se za Kačkou přiřítil Jirka Korn, bylo i po těch nejmizivějších nadějích. Okamžitě jí zatáhnul pod svá ochranná křídla a tím námluvy skončili,“ s úsměvem zavzpomínal Podhůrský a počastoval svůj mladický ideál růží.

Vzpomínka na doby minulé nebyla ale vůbec náhodná. Oba se totiž zúčastnili vernisáže výstavy RETRO 70. a 80. let v Tančícím domě a spolu s dalšími hosty se vrátili nejen do dob mladých lásek, ale díky exponátům hlavně do dob socialismu.

A s chutí se do minulosti vrátili i Jitka Zelenková, Václav Vorlíček, Jitka Asterová, Saša Hemalam Helena Vondráčková a mnozí další hosté vernisáže. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

15. 6. 2016 11:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.