Daniela je dcerou Miss Československa 1989 Ivany Christové. (Zdroj: Herminapress.cz ) 7x FOTO

Poznáte, čí dcera je tahle exotická kráska? Její maminka vyhrála před 26 lety Miss!

Miss Československa z roku 1989 Ivana Christová (45) patřila k hvězdám, které se zúčastnily otvíračky nové prodejny s oblečením v obchodním domě v centru Prahy. Nebyla to náhoda, bývalá modelka vlastní kosmetický salón a učí ženy, jak se o sebe starat a jak se oblékat.

„Je málo obchodů, kde se dokáže pěkně a moderně obléknout i plnoštíhlá žena. Stresovat se tím, že musím hubnout do oblečení, je hloupost. Myslím si, že žena by měla být spokojená vždy a všude. A být spokojená sama se sebou,“ říká Christová, kterou, jak je známo, roky trápí kila navíc.

„Miluji sukně, protože to patří k mé práci. Tím, že se starám o ženy, naučila jsem se být velmi ženská. Práce s kosmetikou mi pomohla v tom, že mám ráda pěkné kostýmky. Mám ale také ráda jednoduchou módu, jako jsou džíny, tričko a dlouhý kabátek,“ popisuje Ivana svůj šatník

Christová přijela do Prahy i se svou dcerou Danielou (21), kterou má s bývalým manželem, Francouzem vietnamského původu Danielem Ubaudem. Daniela pracuje jako vizážistka, k tomu studuje, věnuje se charitě a nadaci Ivany Christové Orin Panacea, jež pomáhá dětem s rakovinou.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

25. 9. 2015 11:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.