Kdopak to vzal do kina své dva syny? (Zdroj: Herminapress, koláž Aplausin ) 8x FOTO

Poznáte hvězdného moderátora, který vzal své syny na premiéru Jurského světa?

Jurský park byl trhák. Dvaadvacet let po prvním filmu vznikl Jurský svět. Slavnostní premiéru, která se konala v kině IMAX ve 3D, si nenechaly ujít ani naše celebrity.

Prehistorická monstra opět ožívají. A rovnou ve 3D. Na úspěšnou trilogii sci-fi thrillerů Jurský park z let 1993, 1997 a 2001 navazuje velkofilm Jurský svět. Steven Spielberg, který režíroval první dva díly, je tentokrát v roli výkonného producenta.

Před dvaadvaceti lety tragicky skončil sen excentrického milionáře Johna Hammonda, který chtěl na odlehlém ostrově z dinosauří DNA vypěstovat Jurský park s živými exponáty. Od té doby se toho dost změnilo, park sice jede na plné obrátky, ale jeho vedení hledá stále nové způsoby, jak tuto atrakci učinit ještě lákavější.

„Můžeme sledovat ty nejúžasnější tvory, jací kdy kráčeli po Zemi, ale z nějakého důvodu nám to nestačí. Chceme ještě něco lepšího a ti, kdo z toho profitují, se snaží tuhle touhu uspokojit. Připadá vám T-Rex malý? Vyrobíme vám větší zvíře,“ prozrazuje režisér Colin Trevorrow.

Vědecké experimenty s novými druhy podporuje manažerka parku Claire, jež ve zvířatech vidí hlavně čísla. Na rozdíl od ní v nich biolog Owen Grady spatřuje především nebezpečí, zvlášť ve tvorech, které nestvořila příroda, ale laboratoř.

Události mu dají za pravdu, když se jeden "mazlíček" přímo urve ze řetězu a začne si vylepšovat jídelníček zaměstnanci a poté i návštěvníky parku, mezi nimiž jsou také dva synovci Claire. Teď už nejde o vyšší tržby ani o prestiž. Začíná boj o život.

Které známé tváře vyrazily na slavnostní premiéru Jurského světa, na to už se podívejte v galerii. Najdete tam i odpověď, kdo je onen moderátor a tatínek v jedné osobě na titulní fotce.

A co vy, těšíte se na film Jurský svět?

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausin.

12. 6. 2015 16:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.