Krásná herečka hraje aktuálně v seriálu Cesty domů. (Zdroj: TV Prima ) 6x FOTO

Poznáte, která česká seriálová herečka nasadila na nos tyhle barevné brýle?

Asi každá žena se někdy ráda nechá hýčkat týmem profesionálních vizážistů a stylistů. Herečky z primáckých seriálů Markéta Plánková (37) a Sandra Černodrinská (26) se o tom mohly přesvědčit během natáčení podzimních upoutávek, tzv. identů.

"Je to úplně jiná disciplína, je to hodně o milimetrech, o soustředění, o přenášení váhy. Mám pocit, že se na pár sekund spojí hrozně moc lidí, kterým jde o hezký obrázek a hezky udělané dílo," líčí Markéta Plánková z Cest domů, kterou na obrazovce uvidíme v bílých šatech a brýlích s motivem pomeranče.

Sandra Černodrinská, která hraje v novém seriálu Přístav dceru Martina Dejdara (50) a Vandy Hybnerové (46), má na sobě v roli Johany většinou džínové lacláče, tenisky a na hlavě pirátský šátek. Během natáčení podzimních předělů se proměnila k nepoznání.

"Stylistka mi obula zlaté lodičky s tak vysokými podpatky, že jsem se sice radovala z nečekané výšky, ale když jsem došla na přesně určené místo před kameru, trčela jsem z dekorace. Byla jsem vyšší, než režisér očekával. Museli mi proto rychle jít sehnat jiné boty," smála se Sandra a zároveň přiznala, že ji tak dlouho a pečlivě líčili vůbec poprvé a moc si to užívala.

V podzimních identech uvidíme také například Sandřiny herecké kolegy z Přístavu Martina Dejdara a Filipa Blažka.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

3. 9. 2015 19:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.