Marta Jandova, Mark Keller (Zdroj: Herminapress.cz ) 17x FOTO

Poznáte, která filmová hvězda prohání Martu Jandovou?

Jako filmový Robocop vypadala zpěvačka Marta Jandova při ukázkovém tréninku s přístrojem XBody Actiwave. Kombinéza s dráty a elektrodami pomáhá Martě shazovat kila a zpevňovat tělo.

„S manželem jsme si řekli, že musíme něco začít dělat. Maruška nám začala utíkat a pomalu jsme jí už nestačili. Tohle je výborný způsob, jak zvýšit a udržet kondičku. A toto cvičení je časově nenáročné, leč o to intenzivnější," pochvalovala si Marta, že i boj s celulitidou není marný.

Tréninkem s přístrojem XBody si udržuje své výstavní tělo i seriálový hrdina z kultovního seriálu Kobra 11 Mark Keller, o kterém je známo, že se při nebezpečných scénách  nenechává nikdy zastupovat kaskadérem.

„Hodně mi to pomáhá. A když mám nějaké zdravotní potíže, nemusím se omezovat, mohu bez problémů cvičit a připravovat se na roli,“ libovala si seriálová hvězda Mark Keller, kterému byste jeho 51 let nehádali.

Oba protagonisté předváděčky si stihli ukázkový trénink, kdy Marta pod odborným vedením Marka až zatínala zuby úsilím. Přesto stačila ještě vše komentovat. 

„Je to dřina. Nevím, co jste si v sále povídali, ale my v zákulisí jsme probírali dětičky. On je má pochopitelně starší než já," vtipně prozradila Marta Jandová obsah konverzace s tvrďákem z Kobry 11.

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

23. 9. 2016 08:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.