(Zdroj: Herminapress.cz ) 17x FOTO

Poznáte Mikuláše? A zlobivý čert hrál v pohádkách prince!

Krabice plné hraček a knížek, koše plné sladkostí a dobrot. Takového Mikuláše děti na Klinice dětské chirurgie a traumatologie pražské Thomayerovy nemocnice ještě nezažily. Včerejší mikulášskou nadílku jim přinesli herci ze seriálu Přístav televize Prima. Martin Zounar nebyl v převleku za Mikuláše pod vousy k poznání, Filip Blažek měl kolem pasu řetěz a v ruce vidle jako zlobivý čert a Kristýna Janáčková byla netradičně tmavovlasý anděl.

Hvězdy přitom přiznaly, že se nadílky hlavně kvůli čertům jako malé děti bály.

„Já jsem se vždycky strašně bál čerta, takže já jsem nebyl schopný říct vůbec nic, když jsem byl malý. Ale věřím, že děti dneska budou vědět, že nějakou básničku nebo písničku znají,“ řekl Martin Zounar. A pak prozradil, že z Mikuláše měl nervy i dnes! Proč?

„Nesmím se splést, protože já jsem měl být tlustý čert, ale teď jsem tlustý malý Mikuláš,“ řekl Martin, že snad nevypadne z Mikuláše do postavy čerta.

Jako malý nebyl před čertem žádný velký hrdina ani Filip Blažek.

„Já jsem se strašně styděl, schovával jsem se a utíkal jsem, vyhýbal se nadílce,“ řekl Blažek. Nakonec všechno dobře dopadlo, celé oddělení prošli za hodinu a žádné z dětí si čert nemusel odnést sebou do pekla.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

 

6. 12. 2016 09:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.