(Zdroj: Facebook ) 9x FOTO

Poznáváte jí? Napovíme! Jedna z nejvnadnějších hereček široko daleko před 30 lety

Jedna z nepřitažlivějších hereček v české kotlině oslavila svoji čtyřicítku. Ne, že by jí to překvapilo, ale přesto je pár věcí, které se za ta léta změnily nebo s věkem přišly samy. A tak Miluška Bittnerová nelenila a na sociální síti pěkně porovnala pro a proti a provedla hloubkovou analýzu.

„Bylo mi 10let a ta fotka byla na tabuli cti! Chtěla jsem být doktorka historie, nejlépe archeoložka. Na klavír jsem hrála každý den....V koupelně jsem měla jen kartáček na zuby a Perličku ( tu jsem tajně chodila mlsat). Chtěla jsem být strašně chytrá... Myslela jsem si, ze dobro vždy zvítězí nad zlem... Věřila jsem na bezmeznou a bezvýhradnou lásku....A milovala jsem Angeliku!!!

Je mi 40 let. Moje fotka na tabuli cti není, bývá v bulváru. Archeologii už nevystuduju, ale pomalu se muzeálním kouskem s dávných dob stávám. Na klavír hraju občas a většinou opilá... V koupelně mám několik stovek přípravků ke konzervaci kůže...kdybych je ochutnavala, asi by mě to otrávilo. Chtěla bych být trochu blbější...nebo mít azbestový žaludek...nebo nemít svědomí...Přes všechnu časem nanesenou ironii, zmar a odporný realismus - stále věřím na vítězství dobra. 
Láska? Existuje. Jinak, ale jo! Už vím, že Angelika byla kurrrva...ale stejně ji miluju!!! Díky, že jste!“ 

Miluška je ale živel a hned tak něco jí neporazí. Uvidíme, jaká bude analýza za dalších čtyřicet let.

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

14. 12. 2017 07:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.