Jakub Prachař a Jan Dolanský jsou ústřední dvojicí seriálu TV Prima Ohnivý kuře. (Zdroj: Herminapress.cz ) 6x FOTO

Prachař a Dolanský chtějí restauračku. Jak se ale otáčejí u plotny?

Televize Prima představila svůj nový seriál Ohnivý kuře. Protože se seriál točí hodně kolem jídla, pozvala Prima zástupce médií nejen na ochutnávku jednoho dílu, ale také na vybrané speciality ze všech restaurací a jedné cukrárny, v nichž se děj odehrává.

Hlavními hrdiny jsou dva kuchaři a nejlepší kamarádi Mike (Jakub Prachař) a Jan Dolanský (Burák), kteří právě vyšli z vězení s jedinou myšlenkou – otevřít si svůj vysněný steak house. Proto vyrazili do městečka Janovy Lázně, kde Burák zdědil po strejdovi hospodu. Na místě ale zjistí, že z hospody je ruina a cesta k jejich snu bude mnohem delší, než čekali.

Jakub Prachař (32) stejně jako Jan Dolanský (38) i v civilu rádi vaří. Je velký rozdíl vařit doma, nebo před televizními kamerami?

„V něčem ano, před kamerou se člověk musí soustředit taky na to, aby byla surovina vidět z určitého úhlu, naše vaření navíc musí vypadat profesionálně. Proto jsme absolvovali několik workshopů, na kterých jsme se leccos naučili. Díky natáčení člověk vyzkouší a ochutná spoustu kombinací, které by ho ani nenapadly. Některé recepty jsem si zapsal a těším se, až budu mít čas je vyzkoušet,“ řekl Jan Dolanský.

Diváci si mohou některé speciality, které se v seriálu připravují, také sami vyzkoušet. „V každém dílu seriálu bude minimálně jeden recept, který se objeví pod závěrečnými titulky a diváci ho najdou i na webových stránkách,“ řekl kreativní producent seriálu Ivan Vodochodský (52), jenž má také odborný dohled nad recepty a vařením. 

V seriálu Ohnivý kuře dále hrají Kristýna Leichtová, Lucie Polišenská, Simona Babčáková, Josef Polášek, Petr Štěpánek, David Gránský, Pavel Batěk, Richard Tesařík, Barbora Seidlová, Lenka Krobotová, Michal Suchánek, Linda Rybová, Libuše Švormová, Josef Carda, David Prachař, Ivy Hoang, Viet Anh Doan ad.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

23. 2. 2016 09:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.