(Zdroj: Herminapress.cz ) 20x FOTO

Prachařová, Moravcová, Hejdová provětraly skříně. Co všechno hodily do frcu?

Nejen prací živ je člověk, řekla si Agáta Prachařová a v areálu smíchovské Kavárny co nemá jméno nejenže plnila své pracovní povinnosti, ale také nakupovala. Ovšem jen pro sebe, rodinka tentokrát ostrouhala, protože nabízené modely a okrasné doplňky nebyly určeny ani pro pány, ani pro děti a už vůbec ne pro perspektivního kojence, jehož je nositelkou.

„V žádném směru jsem tu nezahálela, takže spokojenost je ve všech směrech. Koupila jsem tu od kamarádky Nikol Moravcové troje apartní šatky, ale se zkoušením jsem se nezdržovala. Padly mi do oka, takže bylo rozhodnuto a pokud mi před porodem ani po něm nepadnou, nic se neděje. Příští rok si tu otevřu svůj stánek a poštu je znovu do světa,“ s úsměvem vysvětlila Agáta, a aby byl nákup dokonalý ještě na závěr si pořídila skvostnou čelenku.

Trošku masivnější ozdoba zkrášlovala i hlavu jedné z organizátorek akce Nikol Moravcové na zmíněném sedmém ročníku Bloges Boho marketu, kde se tradičně prodávají módní kousky ze šatníku známých i méně známých osobností a výtěžek jde na charitu missky Veroniky Kašákové.

„Tahle péra jsem, jak jinak, zdědila po Nšo-či, sestře Vinetoua a při prodeji mého oblečení mi hodně pomáhají. Jen málokdo má podobný atraktivní pracovní oděv zdobící od hlavy k patě, takže nemám o zákazníky nouzi,“ uvedla Nikol, která si na Bloges Boho marketu odbyla i svou premiéru a jak kategoricky sdělila současně i derniéru coby zpěvačka. Mezi prodávajícími i nakupujícími v jedné osobě nechyběla třeba ani modelka a blogerka Míša Štoudková, nebo moderátorka Zorka Hejdová.

„Na charitativních akcích jsem prodávala už několikrát, tady jsem poprvé a určitě ne naposledy. A co do frcu nabízím? Vyprázdnila jsem jednu ze svých deseti skříní, tak je toho docela dost. Teď mě čekají starosti, čím ji zase zaplním. No, slibuji, nenechám ji určitě dlouho prázdnou, aby jí to nebylo líto. A za rok vyprázdním další, a pak další atd. Pomůžu tak dobré věci a navíc si obměním garderobu,“ informovala se smíchem Zorka Hejdová a věnovala se početnému klubku koupěchtivých slečen i paní.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

15. 5. 2017 12:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.