Agáta se po třech letech vrátila na místo činu. (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Prachařová v zakázané zóně? Pro rebelku Agátu žádný problém!

Modelka Agáta Prachařová (30), tehdy ještě Hanychová, se naposledy podívala na festival do Varů před třemi lety. S přítelem a otcem svého syna Mirkem Dopitou (31) tehdy vyšli nad ránem posilnění alkoholem z baru, když je začal fotit jeden fotograf. Dopita ho napadl a incident skončil u soudu.

Prezident karlovarského festivalu Jiří Bartoška (68) zakázal Agátě se jen ke kolonádě přiblížit. I naštvaná Aguš se dušovala, že už do Varů nikdy nepojede. Přesto se společně s manželem Jakubem Prachařem (31) na festivalu letos objevila.

Stopka na filmový festival do Karlových Varů z roku 2012 nebyla první, kterou rebelka dostala. Prvně to bylo již v roce 2007, kdy se opilá Agáta poprala ve VIP baru u hotelu Thermal.

„Zákaz? Já jsem tady s manželem a už se jmenuju jinak,“ říká sebejistě Agáta. „Na festival jsem přijela s Jakubem, který tady bude představovat film Padesátka. A budu tu ještě točit do VIP zpráv, takže jsem tady vlastně pracovně,“ nechala se slyšet Prachařová, která prý ale žádný divoký mejdan neplánuje.

Agáta s Jakubem dorazili na párty do vyhlášeného stanu u hotelu Thermal a zamířili si to rovnou ke knihovně, kde, jak už jsme vám psali, známé osobnosti zanechávají své oblíbené knihy.

Herec, hudebník a moderátor Jakub Prachař teď nejvíc žije knížkou Modrá hvězda od Aloise Mikulky, kterou čte malému Kryšpínovi. Jeho žena vybrala životopis Helmuta Newtona, knihu, která jí ovlivnila život. „Díky ní jsem odešla z gymnázia a začala fotit,“ prozrazuje modelka.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

8. 7. 2015 09:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.