Luxusní spodní prádlo a nezbytné doplňky zaujaly muzikantku Terezii Kovalovou, herečku a blogerku Nikol Kouklovou, herečku Michaelu Doubravovou a modelku Anetu Vignerovou. (Zdroj: Herminapress.cz ) 7x FOTO

Prádélko a vůně! To vše se probíralo na dámské seanci

Co mají společného dámy Aneta Vignerová (27), Michaela Doubravová (24), Marie Kružíková a Terezie Kovalová (26)? Lásku k módě a jejím nezbytným doplňkům obzvláště. Setkaly se proto na brunchy ve francouzském stylu v alchymistickém Domě U Bílého pelikána, kde obdivovaly luxusního spodní prádlo francouzské designerky Yoka Sola, která žije a tvoří v Praze již čtyři roky. Výhradně dámskou seanci uspořádala jejich kolegyně herečka Nikol Kouklová (25). 

„Díky svému blogu přicházím dennodenně na zajímavá místa, setkávám se s inspirativními lidmi a jejich neskutečnými příběhy a jsem toho názoru, že by byla škoda o některé obzvláště ty povedené holky ochudit. Proto jsem se rozhodla uspořádat brunch v tomto kouzelném domě, který umocnil atmosféru přehlídky a vůbec celého dopoledne. Myslím si, že jsme si to spolu užily a už víme, co si přát pod stromeček.“ říká Nikol. 

Mám za to, že se v dnešní době až příliš rozmohla tzv. unisexová móda. Já jsem naopak zastáncem tradice ženskosti a jemnosti. I proto se nechávám ráda inspirovat svou kamarádkou Nikol, která díky jejímu blogu obohacuje nejenom mě, ale i své čtenáře o nevšední tipy. Už pouze název blogu „Ženská výzbroj“ mluví za vše.“ směje se herečka Marie Kružíková. 

Aneta Vignerová si pro jistotu pořídila hned několik svršků, do kterých se zamilovala na první pohled. „Tato akce se mi moc líbila a mělo by takových být více. Žádný spěch ani stres,“ dodala Aneta Vignerová, která i ocenila možnost konzultace s designerkou Yoka.  

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz. 

17. 12. 2015 08:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.