(Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Pražská premiéra Města Er Michala Prokopa předčila všechna očekávání

Zpěvák Michal Prokop a Framus Five nadělil dárek svým natěšeným fanouškům. Vánoční koncert odehráli ve vyprodaném sále pražského Fora Karlín. A nebyl to koncert ledajaký.

V úvodní hodině odehráli protagonisté večera set svých největších hitů. Jedním z milých hostů byl i hudebník Michal Ambrož, který po odehrání tří skladeb pokřtil spolu se zástupci hudebního vydavatelství Supraphon a producentem Davidem Gaydečkou nedávno vydaný CD box "Už je to napořád 2000 - 2012".

Po křtu se k Prokopovi a Framus Five na podiu usadil Karlovarský symfonický orchestr a pražskému publiku společně představili epickou skladbu Město Er, kterou si Prokop nastudoval při příležitosti oslavy svých letošních sedmdesátých narozenin. Všichni účinkující na pódiu podali skvělé výkony a publikum je zaslouženě odměnilo vřelým potleskem. Zvuk ve Foru Karlín byl opět znamenitý a určitě přispěl svou částí k příjemné atmosféře koncertu.

Co dodat, závěrečná slova Michala Prokopa s popřáním krásných vánočních svátků, zdraví a pozvání na příští vánoční koncert, které se vší pokorou ke svým příznivcům pronesl, mluví za vše. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

28. 12. 2016 17:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.