Michael Kocáb už se těší na koncertní program, jaký Pražský výběr ještě nikdy nepředstavil. (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Pražský výběr chystá mimořádný koncert se symfonickým ochestrem i novou desku

Na tiskovou konferenci ke koncertu skupiny Pražský výběr, který ponese název eR – Last or Forever a uskuteční se 7. prosince 2016 v O2 aréně, se dokodrcali členové kapely s nemocniční postelí, na níž odpočíval pochroumaný bubeník Klaudius Kryšpín (48).

„Jde jen o drobný zdravotní problém, do roka snad bude fit, a když ne, tak koncert odbubnuje z postele. Jinak ovšem jsou mezi námi i zdravější jedinci, takže pokud nám to něco nepřekazí, 7. prosince příštího roku uvidí tahle hala ukrutnou, nevšední, zběsilou i srandovní show, kde nadmíru aktivní složkou bude i Český národní symfonický orchestr. Nebude chybět řada světových hvězd, domácí esa, bude to pecka, která se jen tak nevidí,“ informoval zakladatel kapely, zpěvák a klávesista Michael Kocáb (61).

"Možná vypadám jako debil, ale je to jeden z možných kostýmů na koncert. A to je zatím jen jedno drobné překvapení, které chystáme,“ vysvětloval k tomu, co má na sobě, zpěvák a baskytarista Vilém Čok (54).

Abnormálnost projektu má podtrhnout i šokující scéna s použitím nevšedních efektů. Pod režisérským vedením uznávaného Yemiho A. D. (33) se diváci budou moci těšit na taneční kreace, pyrotechniku, možná i létajícího kytaristu Michala Pavlíčka (59) a množství jiných neotřelých ptákovin. Koncert je pro svou technickou, organizační i realizační náročnost unikátní a nebude se, jak všichni zúčastnění tvrdí, již nikdy a nikde opakovat.

Skupina Pražský výběr zároveň ohlásila novou a dlouho očekávanou desku, která by se měla jmenovat eR.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

23. 10. 2015 09:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.