Yvetta Blanarovičová, Michal David (Zdroj: Herminapress.cz ) 20x FOTO

Přednosti Yvetty Blanarovičové nenechaly Michala Davida chladným. Málem mu vypadly oči z důlků

Další a opět úspěšný ročník charitativního projektu Yvetty Blanarovičové – Talent La Sophia vyvrcholil včera v hotelu Ambassador Zlatá husa slavnostním galakoncertem. Akce je a do budoucna i bude věnována všem, kdož neměli v životě tolik štěstí a přitom chtějí v budoucnu něco dokázat. Hlavním cílem je rozvoj hudebního a sportovního nadání dětí z dětských domovů a sociálně znevýhodněných rodin.

„Jsem šťastná, že se nám daří, a i když někdy jsem měla malou dušičku, zda seženeme peníze na náš projekt, vždycky to dopadlo dobře. Kdybych mohla pomoci všem dětem, budu nejšťastnější člověk na světě. Ale to je jen sen, a tak se snažíme něco udělat pro děti, které mají hudební a sportovní talent,“ uvedla ředitelka a zakladatelka obecně prospěšné společnosti La Sophia, herečka a zpěvačka Yvetta Blanarovičová.

Ke spolupráci se jí podařilo získat řadu známých osobností, které dokáží účastníky akce motivovat k rozvíjení svého talentu. Ambasadory projektu jsou např. Michal David, Vlastimil Harapes, Jaroslav Svěcený za oblast kultury nebo fotbalové hvězdy nedávných let Tomáš Ujfaluši, Marek Jankulovski, Stanislav Vlček a řada dalších.

„Já jsem vpodstatě inventář téhle akce. Už po několikáté se do ní zapojuji, protože jednak jde o pomoc dětem, které mají talent a chtějí ho rozvíjet a pak vím, že se snaží vyrovnat se těm, kteří mají podmínky mnohem jednodušší. A talentů je tu opravdu dost,“ řekl Michal David.

Galakoncert si kromě ambasadorů nenechali ujít ani další známé osobnosti. Mezi hosty byla např. Barbora Mottlová s dlouholetým kamarádem Milanem Peroutkou ml., malíř Kristián Kodet, Martin France nebo každoroční ozdoba akce, modelka Andrea Verešová.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

6. 10. 2016 09:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.