Defilé módní show, modelky byly podle návrhářky statečné. (Zdroj: Herminapress.cz ) 10x FOTO

Přehlídka Beaty Rajské ve Varech: Byla to tragédie, říká módní návrhářka

Návrhářka Beata Rajská (53) představuje svou novou kolekci tradičně na karlovarském filmovém festivalu. Módní přehlídka se konala v prostorách sklárny, designérka totiž začala své modely obohacovat o skleněné prvky.

„Celá kolekce pro podzim a zimu je postavená na bílé a černé. Trochu nás vytrestalo počasí, loni pršelo, letos máme extrémní horka. Umíte si představit, co to s těmi dívkami a šaty dělá. Ty kabáty a rukavice z nich nešly sundat. Byla to tragédie, v těchto teplotách předvádět kabáty je nadlidský výkon,“ svěřila se Rajská.

Přehlídku si nenechala ujít ani Livia Klausová (71). Bývalá první dáma, které dělal doprovod syn, přiznala, že dnes sice neoblékla šaty od Rajské, ale že se na to chystá.

Srdeční záležitostí jsou Beatiny modely pro Sáru Saudkovou (48), jež dorazila s kamarádkou. „Partner je doma, tady by trpěl jako zvíře, jemu by to nic neříkalo. Kdyby to bylo nezbytně nutné, vytáhla bych ho, ale mám k němu natolik úctu, že ho nenutím dělat věci, které se mu příčí,“ vysvětlovala Saudková.

Muž, který návrhářku přišel podpořit, byl Miroslav Donutil (64). „Beata je ze stejného regionu, kam já jezdím,“ prozradil. Hercova žena Zuzana se nechala slyšet, že mezi modely měla favority a nové šaty by se jí zamlouvaly. „Partnerce pořizuju všechny šaty, tak proč bych jí nepořídil i tyhle,“ kasal se Donutil.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

7. 7. 2015 19:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.