(Zdroj: Herminapress.cz ) 10x FOTO

Přehlídka trochu jinak? Modelky prezentovaly šaty Táňi Kovaříkové na jezdicích schodech!

V prostorách nákupní galerie vinohradského Pavilonu se konala grandiózní módní přehlídka Fashion Stars night. Své kolekce zde prezentovaly návrhářky Denisa Dovalová, Iveta Pecuchová, Helena Mertlová a Táňa Kovaříková. Organizátoři využili zvláštnosti prostoru a modelky nechaly předvádět šaty na jezdicích schodech. Táňa Kovaříková nad nápaditostí módní show žasla a z prezentace svých modelů byla nadšená.

Nesázela jsem na žádný konkrétní model, chtěla jsem hlavně, aby kolekce od nás byla ucelená. Věděla jsem, že budu prezentovat s dalšími návrhářkami, tak jsem to uzpůsobila tak, abych obstála. Koncipovali jsme to černobílou kolekcí a snažili jsme se vybrat ty nejlepší kousky,“ vysvětlila Táňa svůj záměr. Už teď má plné ruce práce s další kolekcí.

„Teď už připravuju kolekci podzim-zima a začínám pracovat na seriálu pro Primu. Mám toho teď nad hlavu,“ svěřila se návrhářka, která už několik měsíců úspěšně hubne a je skutečně viditelně štíhlejší. Kovaříková skromně vrtěla hlavou, že kvůli práci teď nemá na cvičení čas, výsledky dělené stravy ale patrné byly! „S příchodem jara jsem šla do sebe. Začala jsem s dietkou a cvičit, ale teď už časově zvládám jenom tu jógu. Jsem vytížená tak, že víc toho nestíhám. Držím si dělenou stravu, tak snad to aspoň nepůjde nahoru,“ doufá Táňa.

Podívat a inspirovat se přišla zpěvačka Kateřina Mátlová, kterou nejvíc zaujala právě kolekce Kovaříkové. Mátlová by si prý ale neváhala pořídit ani průhlednější modely. „Vážně jsem uvažovala nad růžovými průsvitnými šaty, ty by se mi hodily do videoklipu. Nestydím se, průsvitná látka mi nevadí, musím se cítit sebevědomě a dobře,“ míní Mátlová a šanci tyto šaty pořídit v Pavilonu skutečně měla. Všechny prezentované modely byly prodejní. Nekoupila snad Mátlová nic proto, že ji nedoprovázel movitý přítel Johan? „My to tak nemáme, na dárečky moc nehrajeme. Všechno si kupuju sama a spíš jsem ta, co má pořád potřebu kupovat něco jemu. Nemám problém si sama koupit šaty na přehlídce, většinou když někde vystupuju, naposledy před měsícem,“ pochlubila se Kateřina.

Nemohly chybět módní blogerky. Nikol Moravcová tentokrát do společnosti vyvedla i svoji mámu, která je sama také módní návrhářkou. Nikol se pochlubila, že maminka jí na maturitní ples ušila šaty v maskáčovém army stylu. Punk's not death, chtělo by se na to říct.

Sledujte také Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz  a facebook.com/aplausin

27. 4. 2015 12:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.