(Zdroj: Herminapress.cz ) 20x FOTO

Překvapení? Modelky se shodují: Kdyby jim chlap koupil kožich za sto tisíc, vyrazily by s ním dveře!

Otvíračka nového butiku Paparazzi store přilákala mnoho celebrit. Modelky Jitka Nováčková s Lucií Smatanovou zde obdivovaly šaty od Valentina, luxusní kožíšky ale obcházely obloukem.

„Já kožichy nenosím. Respektuju názor ostatních, ale nepodporuju to. Vegan nejsem a kožený boty taky nosím, ale kožich, to už je trochu moc. Ani nehrozí, že by mi to koupil přítel, taky se mu to nelíbí,“ míní Jitka Nováčková a její kamarádka Smatanová souhlasí.„Když můžu, vyberu si imitaci. Je to hezký, ale vadí mi, že je to ze zvířete. Něčemu se člověk neubrání, neříkám, že nemám kožené kabelky, boty a že jím maso,“ připouští Smatanová.

To herečka Kateřina Herčíková, která módu miluje, s krásným kožichem problém nemá. „Zvířata samozřejmě miluju, ale nebudu tady prohlašovat, že si na sebe za žádnou cenu nevezmu kožíšek. To jim už přece nepomůže. Nestydím se za to a nosím to i do společnosti. Nejsem do toho ochranářství tak zasvěcená, takže když uvidím kožíšek, nebudu ho chtít polívat barvou,“ myslí si Herčíková, která vlastní vestičku z tibetské kozy a z králíka.

Butik má v názvu slovo paparazzi a Herčíková říká, že útokům bulvárních fotografů ještě čelit nemusela. „Do mého života ještě nepřišlo nic tak zásadního, čím bych je vyprovokovala. Ale objevila jsem náhodou pár fotek, kde mě fotili na ulici, aniž bych si toho všimla. Překvapilo mě, že někomu za to vůbec stojím, ale víc jsem to neřešila.“

Stejnou zkušenost má i Jitka Nováčková, kterou jednou na ulici vyfotili na romantické noční procházce s muzikantem. „Ale nijak mě to nenaštvalo, mám dojem, že to k mé práci patří. Když jdu s někým ven, počítám, že se to může stát,“ říká Nováčková, zatímco Smatanová se směje a s úsměvem vrtí hlavou. „Já jsem hodná holka, takže nemám žádný skandály!“

Sledujte také Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz  a facebook.com/aplausin

25. 4. 2015 13:30 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.