(Zdroj: Herminapress.cz ) 111x FOTO

Premiéra - DIVADLO SEMAFOR - Osvobozené divadlo Semafor - 14.února 2014

PRAHA – Ač je frontman skupiny Chinasky Michal Malátný uznávaným a „zkušeným“ zpěvákem, přesto přiznal, že před včerejší premiérou představení Osvobozené divadlo Semafor, měl trošku obavy. „Bál jsem se, abych téhle skvělé semaforské partě něco nezkazil,“ nechal se slyšet Michal. Jak se ale ukázalo, obavy to byly zbytečné. Plné hlediště si prozpěvovalo známé písničky let dávno minulých a výborně se bavilo.
„Víte, když mi zavolal pan Suchý a nabídl mi možnost hrát v tomhle představení, ani vteřinu jsem neváhal. Byla to pro mne velká čest. Něco, jako kdyby mladému vědci najednou zavolal Albert Einstein. Jsem rád, že mohu vystupovat v tomto divadle s lidmi, které mám rád a jichž si vážím,“ uvedl Michal Malátný, kterého přišla na premiéru podpořit manželka Petra s dcerou Kateřinou spolu s dalšími členy rodiny.
„Patnáctého února by oslavil Jiří Šlitr devadesátiny a tak novou premiéru připisujeme jemu. Jde o takové leporelo, jak už bylo řečeno, s názvem Osvobozené divadlo Semafor. V němž divákům sdělujeme, od čeho jsme se osvobodili a doznáme, že jediné, od čeho jsme se nechtěli osvobodit byl vliv Osvobozeného divadla. A tak je v něm mnoho písniček z té doby i z dřívějších dob Semaforu,“ vysvětlil Jiří Suchý.
Na premiéru si našla cestu řada známých osobností. Mezi spokojenými diváky byl třeba profesor Pavel Pafko, Dáda Patrasová, Olga Somerová, nebo Jiří Štědroň

16. 2. 2014 03:09 Autor: Herminapress.cz
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.