(Zdroj: Herminapress.cz ) 50x FOTO

Premiera filmu Fair Play - Judit Bárdos: Tu dobu jsem naštěstí nezažila!

PRAHA – Včera proběhla premiéra česko-slovensko-německého koprodukčního filmu Fair play, který natočila režisérka a scénáristka Andrea Sedláčková. „Jde o příběh mladé dívky, která se v osmdesátých letech v bývalém normalizačním Československu dostala do státem řízeného dopingového programu. Film je volným zpracováním událostí, které byly v normalizačním Československu běžné,“ nechala se slyšet režisérka.

„Tu dobu jsem naštěstí nezažila. Určitě nebylo vůbec jednoduché v ní žít. Když jsem si přečetla scénář neváhala jsem a kývla na nabídku, protože ten příběh mne opravdu zaujal. Hraji v něm atletku, sprinterku, která ač o to nestojí a brání se, dostává do těla anabolické steroidy pro zvýšení výkonu. A to i za přispění trenéra a své matky. Víc nebudu prozrazovat, ať diváci sami posoudí a udělají si na tenhle dramatický příběh názor,“ vysvětlila Judit Bárdos, která ovšem jinak na svoji zmíněnou filmovou matku, Aňu Geislerovou, nedá dopustit.

„Jsem šťastná, že jsem si mohla s ní zahrát. Je to skvělá žena, vynikající kolegyně a parádní herečka. Spolupracovat s ní byl pro mne zážitek,“ dodala Judit, která se bohužel na premiéře Aňi Geislerové nedočkala. Údajně oblíbená herečka nedorazila ze zdravotních důvodů.

V dalších rolích ve filmu hrají Eva Josefíková, Roman Luknár, Ondřej Novák, Roman Zach, Taťjana Medvecká a další.

9. 3. 2014 01:18 Autor: Herminapress.cz
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.