(Zdroj: Herminapress.cz ) 28x FOTO

Premiéra filmu Grace - Absolonová na premiéře filmu kápla božskou: V Monaku se válela opilá na pláži

Na premiéře filmu Grace, kněžna monacká v kině Lucerna, se objevila Monika Absolonová, která dorazila v doprovodu kamarádky. Monika už se těší na léto, ale předtím ji ještě čeká oslava deseti let výročí muzikálu Noc na Karlštejně.

„Já jsem tam celých těch deset let. Kamarád už se ptal, jestli teď poslední roky už nehraju paní Ofku,“ směje se Monika. Prozradila, že v Monaku byla jen jednou a ještě ke všemu náhodou.

„Na pláži, opilá, se spolužákama. Měli jsme být původně někde úplně jinde, ale tady nám dovolili zastavit, tak jsme skončili na tam.“

Asi nejvíc si film užívala módní návrhářka Beata Rajská, která věděla, že film vzniká a jeho osud sledovala.

„Navíc jsem se zrovna vrátila ke studiím historie a baví mě diskuze mých mladých kolegů o tom, jak jsou filmy přizpůsobené příběhu a nejdou po dějinných souvislostech. Dozvěděla jsem se, že právě na toto téma probíhaly spory mezi monackou královskou rodinou a producenty filmu. Ten nakonec úplně neodpovídá skutečnosti,“ říká Beata a dodává, že ji nezklamal. Přišla v šatech vlastní výroby, které odpovídaly nadčasovému stylu padesátých let, který můžeme ve filmu vidět.

„Přiznám se, že to jsou šaty, ve kterých jsem otevírala butik v roce 2011. Je to přesně ten nadčasový kousek, o kterých se bavíme. Můžete je nosit kdykoli a obléci na jakoukoli příležitost.

Mám tento ženský glamour styl ráda.“

Beata je doplnila perlami, které jí navlékala jedna stará rodina zlatníků v Litomyšli.

„Při navlékání perel je důležité, že mezi nimi musí být uzlík,“ poučila přítomné návrhářka a dodala, že u filmu si všímala i čistoty šití zipů. Přišla s kamarádkou Zuzanou Donutilovou, manželkou Miroslava Donutila, a nemohla se odtrhnout od šperku, který její kamarádka do společnosti vynesla.

„Zdědila jej po manželově mamince. Je to rubín ve zlatě a já jsem z něj nadšená. Navrhovala jsem už, ať chce od manžela další kousky,“ směje se návrhářka.

S kamarádkou přišla také Lucie Smatanová, která se svěřila, že byly momenty, kdy se jí chtělo brečet a že ji velmi překvapila nadčasovost modelů.

S filmem nebyla příliš spokojená Lenka Vacvalová.

„Místy mi to připomínalo My fair lady. To už se mi víc líbil ten o Dianě a úplně chápu, proč se do toho filmu té královské rodině v Monaku moc nechtělo. Navíc množství botoxu v obličeji Nicol Kidman je úděsné, ta ženská nemá už žádnou mimiku!“

Lenka se svěřila, že zítra jde na rande, ale nijak to nesouvisí s její rolí porotkyně v soutěži Muž roku.

„Ani si dnes večer neužiju to Martini, které zde podávají. Rozhodla jsem se, že do Varů si dám detox,“ říká zrzka a dává tak najevo, že filmový festival je událost, která se bez její přítomnosti letos neobejde.

19. 6. 2014 02:49 Autor: Herminapress.cz
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.