(Zdroj: Herminapress.cz ) 45x FOTO

Premiéra filmu Jana Hřebejka Zakázané uvolnění - Zuzana Stavná: Ta nevěsta, to nejsem já!!!!

PRAHA –A je po premiéře. Včera vstoupil do kin nový český film režiséra Jana Hřebejka a scénáristy Petra Kolečka Zakázané uvolnění a podle prvních ohlasů se líbil. Dobře napsaná a zahraná konverzační a situační komedie se odehrává jedné noci v zapadlé vesnické hospodě a ukazuje, co všechno se může stát, když se opijí unesená nevěsta, ženský svědek jejího ženicha a životem otřískaná barmanka.

„Ta nevěsta, to prosím vás nejsem já. Já ji jen hraji. Nechci, aby si lidé o mně mysleli, že jsem taková krá.. (nápověda -samice tura domácího), kterou na plátně představuji. Je to role, úplně odlišná od toho jak cítím a žiji,“ s úsměvem vysvětlila herečka Zuzana Stavná. „Na druhou stranu musím přiznat, že tu svoji nevěstu jsem hrála ráda a bavila jsem se tím, jak je pitomá,“ dodala půvabná Zuzana, jejímiž parťačkami, mimochodem rovněž parádními byly Hana Vágnerová, neboli ženichova svědkyně a barmanka Vanda v podání Jany Strykové.

Film navazuje na stejnojmennou divadelní hru, ale je rozšířen o dva muže, Ondřeje Sokola v roli ženicha Štěpána a Igora Orozoviče, coby svědka nevěsty.

„Ondra i Igor holkám zdatně sekundují. Od začátku natáčení jsme věděli, že na rozdíl od divadelní verze přidáme linii chlapů a snad se to povedlo,“ nechal se slyšet režisér Jan Hřebejk, který prozradil, že film „spolkl“ deset natáčeních dnů a točil se převážně v Bohumíně. Podle dalších informací přišel zhruba na osmnáct milionů korun.

19. 6. 2014 01:30 Autor: Herminapress.cz
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.