You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
(Zdroj: YouTube ) VIDEO

Premiéra nového seriálu Mladý papež proběhne v pátek 28. října v kině Světozor

Fanoušci Paola Sorrentina si mohou tento pátek zajít do kina na jeho nejnovější opus. Tentokrát mají zcela výjimečně jen jedinou příležitost. V rámci projektu Prime Time Kino budou v pátek 28. října v kině Světozor exkluzivně uvedeny první dva díly jedné z nejočekávanějších sérií letošního roku – Mladý papež.
Desetidílný seriál v hlavních rolích s Judem Law a Diane Keaton natočil režisér snímků Mládí nebo Velká nádhera, který v roce 2013 získal Oscara za nejlepší zahraniční film. Českou stopu v něm zanechal také Český národní symfonický orchestr, který pro seriál nahrál hudbu.

Mladý papež je fiktivní příběh Lennyho Belarda, neboli Pia XIII. – historicky prvního amerického papeže. Volba mladého a okouzlujícího muže do čela církve se jeví jako strategický tah ze strany vatikánského consilia. Zdání ale klame. Pius XVIII. se ukáže být tím nejzáhadnějším a nejkomplikovanějším papežem vůbec. Vychytralý a zároveň naivní, ironický i pedantský, respektující historii, ale zároveň odvážný, pochybující i rozhodný, melancholický i bezcitný. Pius XVIII. se snaží překonat nekonečnost lidské samoty a najít Boha, kterého lidstvo i on sám tolik potřebuje. Příběh o svátosti tak obrovské, až je neúnosná v boji s pokušením, kterému nelze jinak než podlehnout.

Premiéra nového seriálu Mladý papež proběhne v pátek 28. října v kině Světozor. Vstup na projekci je zdarma a informace, kde a jak získat vstupenky lze najít na facebooku nebo webových stránkách projektu Prime Time Kino.
Vstupenky bude možné získat od středy 26. října od 13 hodin až do vyčerpání kapacity sálu. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

26. 10. 2016 18:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.