Hlavní roli proslulého Káčka ve filmu Gangster Ka vytvořil Hynek Čermák. (Zdroj: Herminapress.cz ) 6x FOTO

Premiéra thrilleru Gangster Ka bez hlavní hvězdy: Proč Hynek Čermák nedorazil?

Kriminální thriller Gangster Ka, který je inspirován životem kontroverzního podnikatele Radovana Krejčíře, má za sebou slavnostní premiéru. Hlavní hvězda filmu Hynek Čermák (42) alias gangster Káčko se jí ovšem nezúčastnil, herec dal raději přednost divadlu.

„Já se na to podívám až tak za rok. Abych od toho měl odstup, jinak ho mít nebudu,“ omluvil se Čermák z premiéry s tím, že natáčení pro něj bylo opravdové peklo.

Radim Kraviec alias Káčko se vyznačuje vysokou inteligencí a talentem pro dokonalý podvod. Kde jiní sahají po zbrani, on využívá lsti a armády právníků i monstrózního kapitálu. Mrknutím oka okrádá stát o miliardy korun. Je si ale dobře vědom hranice, kterou nesmí překročit – sáhnout lidem na životy. Díky kontaktům na politické scéně chystá triumfální majstrštyk, a to ovládnutí společnosti kontrolující veškeré zásoby pohonných hmot v republice. Káčka však nečekaně zradí jeho pravá ruka, Albánec Dardan Cirkel, a nemožné se stává skutečností. Nepolapitelný tunelář končí ve vazbě, státu jsou zachráněny miliardy korun. Zatím…

Thriller Gangster Ka v režii Jana Pachla je natočen podle námětu Jaroslava Kmenty, který je autorem knihy Padrino Krejčíř. Snímek je rozdělen na dvě části. První část filmu Gangster Ka se soustředí na události okolo postavy Káčka na území ČR a v kinech je k vidění ode dneška. Druhá část Gangster Ka: Afričan, která vychází z Káčkovy exilové anabáze, vstoupí do kin 26. listopadu.

V dalších rolích hrají Alexej Pyško, Miroslav Etzler, Jaromír Hanzlík, Vlastina Svátková, Zdeněk Žák, Filip Čapka, Jan Vlasák, Jan Révai, Predrag Bjelac a další.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

10. 9. 2015 19:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.