Jitka Sedláčková, Jan Révai s pertnerkou Zuzanou Šulajovou překvapili Soňu Norisovou na koncertě se skupinou Fragile. (Zdroj: Herminapress.cz ) 8x FOTO

Přepadovka na koncertě: Jan Révai a Jitka Sedláčková překvapili půvabnou zpěvačku

Herečka Jitka Sedláčková (54) a Jan Révai (42) s partnerkou Zuzanou Šulajovou překvapili půvabnou slovenskou herečku Soňu Norisovou (41) na koncertě slovenské vokální skupiny Fragile. Hlavní hrdinka z primáckého detektivního seriálu V.I.P. vraždy se skupinou zpívá a považuje se za jednu ze zakládajících členek uskupení.

„V roce 2004 jsme s bratrancem Martinem poslechli výzvu Braňa Kostky a s hrdostí mohu tak dnes říci, že jsem se stala spoluzakladatelkou skupiny. Fragile patří mezi moje životní lásky a věřím, že fanouškům budeme spolu s ostatními členy dělat radost ještě dlouho,“ řekla o svém pěveckém koníčku Soňa.

Přepadovku svých seriálových kolegů na koncertě v Malostranské besedě Soňa Norisová vůbec nečekala a o to to byla pro ni větší pecka. 

A protože repertoár vokální skupiny tvoří písně světových i domácích interpretů, mimo jiné třeba i nové aranže známých hitů legendární britské skupiny Queen, dokázali se herci odvázat a koncert si užít. I v seriálu věčně zachmuřený detektiv Jan Révai měl pusu od ucha k uchu. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

17. 2. 2016 12:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.