(Zdroj: Herminapress.cz ) 13x FOTO

Prezidentský kandidát Michal Horáček křtil Richarda Müllera

„Nebylo to vůbec kvůli perspektivní kandidatuře Michala Horáčka na prezidenta České republiky, ale proto, že jsme kamarádi. Známe se třicet let, a i když na desce, kterou dneska křtíme, není autorsky zastoupen, to obstaral třeba Ondřej Brzobohatý , nebo Gregor, musel tu být alespoň jako její kmotr. Vážím si toho a jsem rád, že si udělal chvilku, je tady a uvidíme, co spolu v budoucnu zvládneme dál,“ řekl v klubu SaSaZu zpěvák Richard Müller, při křtu své hudební novinky s názvem 55.

Je to tak Známe se s Richardem dlouho, a když mě požádal o kmotrovství, ani ve snu by mě nenapadlo říci ne. Víte, většinou žádají o kmotrovství lidé, nebo skupiny, kteří či které, něco udělali, složili nebo napsali, ale není to ono, co by mě nadchlo. A nevím, proč bych měl do toho jít. Anebo se stane, že mě žádají ti, kteří své muzikantské řemeslo zvládají a zase nejsou mými kamarády. Je to občas docela dilema. Dneska se tu ale potkalo obojí, jsou tu lidé, kteří udělali tuhle desku, podle mě velice parádní, a jsou to moji kamarádi.  Takže nebylo co řešit a jsem tu a rád,“ uvedl Horáček.

Křtilo se vodou, ne tradičním sektem. „Není to o tom, čím se cédéčko polije, ale musí se líbit. Takže je jedno, zda to bylo víno nebo tekutina z kohoutku, důležitě je, aby se deska líbila,“ nechal se slyšet Richard Müller.

30. 9. 2016 09:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.