(Zdroj: Herminapress.cz ) 6x FOTO

Při natáčení filmu Muzzikanti to na place pořádně jiskřilo!

Léto, romantická muzika, horský kemp a spousta mladých herců hereček i zpěváků a zpěvaček, to jsou ty správné ingredience pro případný letmý flirt. Pokud snad k něčemu došlo v průběhu více než měsíčního natáčení nového filmu Muzzikanti režiséra Dušana Rapoše na konci světa, tedy na trojmezí mezi Českem, Slovenskem a Polskem, podařilo se to všem zúčastněným dokonale utajit.

Kde to však bylo víc než zřejmé, to byl společný natáčecí den hlavní hrdinky Kláry, kterou brilantně hraje Michalina Olszańska (nominovaná na Českého lva a držitelka ceny České filmové kritiky za hlavní roli ve filmu Já Olga Hepnarová) a frontmana kapely Lake Malawi Alberta Černého.

Albert si v Muzzikantech zahrál pouličního hudebníka a nezaujal Michalinu očividně jen svým hudebním projevem. Bezchybný dialog v angličtině, výměna úsměvů a vzájemné sympatie dávaly tušit, že nebýt to poslední natáčecí den polské hvězdy a mladého muzikanta, kdo ví, zda bychom na scéně neměli nový mezinárodní pár.

Ve filmové scéně se s Albertem a Michalinou objeví ještě Pavel Kříž a Eva Vejmělková (ta přijala roli ve filmu po dlouhých osmnácti letech) dvojice, která o filmové lásce díky legendárním Básníkům taky ví své. 

Nejen tuto scéna, ale rovnou celý film můžete vidět už 1. března na slavnostní premiéře v Praze v multiplexu Cinestar Anděl na Smíchově a o den později v celé české republice.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.  

8. 2. 2017 13:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.