Pavel Trávníček do toho počtvrté praštil, jeho přítelkyně Monika se konečně dočkala svatby. (Zdroj: Facebook ) 6x FOTO

Princ z Popelky Trávníček se počtvrté oženil. Bylo to už naposledy?

Herec Pavel Trávníček (64) si nedá se svatbami pokoj. Včera odpoledne se již počtvrté oženil.

Po herečce Simoně Stašové, baletce Evě Štefkové a produkční Lucii Vrbové se jeho čtvrtou manželkou stala dlouholetá partnerka Monika Fialková (29). Trávníčkovo srdce získala kdysi i herečka Helena Dytrtová, s níž má syna Pavla. Staršího syna Adama mu povila Štefková.

S o pětatřicet let mladší Fialkovou, která pracuje jako manažerka jeho divadla, se Trávníček seznámil v hudebním pořadu Do-Re-Mi, který v televizi moderoval. Monika v něm zase soutěžila, tenkrát jí nebylo ještě ani 18 let.

Jak uvedl Super.cz, svatba se konala v Letohrádku sv. Vojtěcha v Počátkách. A pohádkový princ si nepřivezl svoji vyvolenou na bílém koni, ale snoubenci přiletěli vrtulníkem a na místo obřadu je dovezla auta Trávníčkovy oblíbené značky Rolls-Royce.

Mezi hosty byli například Kateřina Kornová a Václav Upír Krejčí, novomanželům zazpívala zpěvačka Marcela Holanová, která dokonce chytila svatební kytici.

Svatební cestu novomanželé nechystají, prý si volna užili dost v létě, kdy odpočívali v Chorvatsku a navštívili také Benátky, kde Pavel požádal Moniku po 11 letech vztahu o ruku. Zato plánují rodinu, Fialková už jednou těhotná byla, potratila ale ve čtvrtém měsíci těhotenství.

Redakce Aplausin.cz novomanželům gratuluje.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

25. 8. 2015 09:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.