Jan Přeučil, Michal Janotka, Sandra Parmová zase hájí barvy týmu Jakuba Prachaře. (Zdroj: TV Prima ) 8x FOTO

Příprava na Máme rádi Česko: Parmová šprtala, Janotka se na to vybodl. A na koho spoléhá Dáda?

V sobotu odvysílá televize Prima další díl oblíbeného soutěžního pořadu Máme rádi Česko s moderátorem Liborem Boučkem a kapitány Martinem Dejdarem (50) a Jakubem Prachařem (32).

Diváci budou mít možnost opět vidět vždy dva soutěžní týmy celebrit, které předvedou, jak dobře znají Česko a vše s ním související.  Za tým Martina Dejdara budou soutěžit tyto osobnosti: herečka Dagmar Patrasová, moderátorka Monika Leová a herec Miroslav Šimůnek.

 „Budu spoléhat hlavně na kapitána. Martin je taková vztyčená vlajka.  My se setkáváme v této sestavě poprvé, takže vlastně ani jeden neví, do čeho vlastně s tím druhým jde,“ řekla Dáda, přesto pevně věří ve vítězství svého týmu.

Barvy týmu Jakuba Prachaře budou hájit moderátorka Sandra Parmová, herec Jan Přeučil a moderátor Michal Janotka. 

„Já jsem tu soutěž viděl v televizi samozřejmě u nás na Primě, takže vím, do čeho jdu a vlastně na druhé straně nevím, do čeho jdu. Vůbec jsem se nepřipravoval. Je pravda, že dneska na oběd přinesla Sandra slepou mapu a měla tam nějaký města. Sandra ta se chystá na soutěž poctivě. Myslím si, že na tohle se ani připravit nedá,“ prásknul na sebe moderátor Michal Janotka, který asi spoléhá na svoji pečlivou partnerku Sandru.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

12. 2. 2016 15:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.