(Zdroj: Herminapress.cz ) 35x FOTO

Přípravy na dnešní oslavu pětasedmdesátin Karla Vágnera finišují!

Celou včerejší neděli byl velký sál Lucerny a přilehlé prostory jedním velkým mraveništěm. Na dnešní večer finišovaly přípravy koncertu k pětasedmdesátým narozeninám skladatele, hudebníka, producenta a basisty Karla Vágnera, jehož organizaci, včetně samotného scénáře, má pod palcem dcera Tereza Vágnerová.

Stranou samozřejmě nezůstal ani výběr oblečení členů rodiny Vágnerových a tak v neděli po poledni se místo muziky zkoušely dámské šaty, pánské obleky, vybíraly se kravaty, boty a došlo i na šperky. To vše pod taktovkou odborníka na slovo vzatého, stylisty Martina Gruntoráda.

„S Karlem Vágnerem a Terezou jsme se domluvili na dvou outfitech. V jednom budou na jevišti a druhý je určený pro afterparty. Zatímco Karlovi přišla garderoba z Německa, pro Terezu ušila šaty podle mých představ vynikající Petra Brzková. Během večera se tak oba ukážou v gala a posléze v uvolněnějších outfitech. Šlo mi o změnu a více pohodlí, civilnější i trendy look. Terezce jsem navíc vybral šperky Mirror, “ vyprávěl zasvěceně Martin Gruntorád.

Ve výběru šatů pro Karlova syna Jakuba Vágnera měl Gruntorád jasno.

„Jakub bude prezentovat značku Blažek v trendy vyštíhleném obleku,“ řekl Martin a poslední úpravy nechal na Jakubově přítelkyni, modelce Elišce Bučkové.

„Věřím, že se moje úsilí zúročí a všichni si večer v novém image užijí. Smekám před jejich pozitivním přístupem a respektem k mé profesi. Moc si toho vážím. Je radost s takovými lidmi pracovat,“ dodal Martin Gruntorád závěrem.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

 

20. 3. 2017 07:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.