Yvetta Blanarovičová je krásná žena. (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Přistiženi: Blanarovičová se slavným fotbalistou v Miláně!

Yvetta Blanarovičová (51) má za sebou velký výlet. Do Itálie nejela sama, doprovázel ji bývalý český fotbalový obránce Marek Jankulovski (38). S nimi však do Milána vyrazil i tým dětí ze soutěže Talent La Sophia, kterou každoročně zpěvačka a herečka pořádá pro děti ze sociálně slabých rodin.

„Děti letos vyslovily přání, že by rády viděly na vlastní oči fotbalový top tým. Domluvila jsem se s Markem Jankulovskim a díky němu jsme mohli navštívit fotbalový klub AC Milán,“ pochlubila se Yvetta.

Sama zvládla provést děti po pamětihodnostech italského města, ovšem návštěvu stadionu už nechala na slavném fotbalistovi.

„Jeli jsme tři dny autobusem a dali jsme si exkurzi po městě. Historii ovládám, takže jsem se ujala role průvodkyně. Pak jsme odjeli na zápas a tam jsme dokonce měli od klubu AC Milán večeři. To všechno díky Markovi,“ poplácávala Blanarovičová dojatě svého ambasadora. 

A co na to samotný Marek?

„Ony ty děti to nemají jednoduché a tohle pro ně muselo být zpestření. Tím, že jsem v Miláně byl a mám tam známé, rozhodl jsem se pro děti tento zájezd uspořádat. Myslím, že od toho tady jsme. Byl to dárek, který by za normálních okolností asi těžko někde získaly,“ prozradil Jankulovski.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

23. 6. 2015 15:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.