Emma Smetana, Jordan Haj (Zdroj: Herminapress.cz ) 14x FOTO

Přítel Emmy Smetana nosí sice adidas, ale na hlavě má vrabčí hnízdo

Zorka Hejdová, Klára Výtisková, Emma Smetana a Jordan Haj, kteří patří mezi tváře značky adidas, slavnostně otevřeli v pražském obchodním centru Palladium její prodejnu a představuje se tak v novém designu a konceptu.

Osobnosti se zároveň zhostili role prodejních asistentů, protože tak chtěli přispět k podpoře dvou mladých talentovaných florbalistů na vozíčku. Část z výdělku z dnešního prodeje adidasStore Palladium totiž půjde Janovi Rajznoverovi z Horažďovic a Františkovi Synkovi z Mostu na jejich každodenní cestovní náklady spojené s tréninkem florbalu. Oba jsou reprezentanty Sportovního klubu vozíčkářů Praha, z. s.

„Doufáme, že se nám podaří prodat co nejvíce z nových kolekcí adidas a získat pro Františka a Honzu prostředky, které pokryjí jejich cestovní výdaje na celý rok“, uvedla Zorka Hejdová.

Pro zákazníky byl připraven i doprovodný program v podobě slowmotion tanečního vystoupení skupiny JAD, sportovních her na XBoxu a zdravé občerstvení. Prvních 50 zákazníků získalo k nákupu i atraktivní dárek. O atmosféru odpoledne se postaral populární DJ a MC Logic.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz. 

 

30. 1. 2017 11:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.