(Zdroj: Herminapress.cz ) 14x FOTO

Přítel Ivy Kubelkové má jasno! V tomhle ji chce vidět doma

Modelka Iva Kubelková se stala tváří firmy se spodním prádlem, která otvírala v centru Prahy novou prodejnu a výdejnu zboží. Modelka nafotila pro společnost Astratex.cz kalendář, kde ve spodním prádle vystavila svoje bezkonkurenční křivky.

„Není mi už dvacet a velmi pečlivě jsem zvažovala, jestli do toho kalendáře jít. Ale je to kampaň s osvědčenou značkou, cílená na ženy, aby si dovedly vybrat odpovídající velikost prádla a to pak dává smysl. Sama na sobě testuji výrobky, konzultujeme jejich nositelnost, jsem prostě součástí týmu,“ řekla Iva Kubelková před křtem kalendáře. 

Mezi návštěvnicemi otvíračky byly i missky Andrea Bezděková, Kristýna Kubíčková a Natálie Kotková, kterou čeká účast ve světové soutěži krásy Miss World v USA. 

„Spodní prádlo od Astratexu v kufru přibalené nemám. Ale vezu si sebou plavky, které tato firma vyrábí. Měla jsem je mnohokrát na sobě a vždy perfektně sedly. Docela by mě lákalo, předvádět spodní prádlo na přehlídkách, ale zatím jsem žádnou nabídku nedostala. Já si počkám rovnou na Top Secret Fashion Show,“ smála se Natálie Kotková. 

Její kolegyně, Česká Miss Andrea Bezděková se mezitím probírala vystaveným spodním prádlem a přiznala, že by něco takové chtěla pod stromeček. 

„Mám spodní prádlo ráda. Preferuji krásu a pohodlnost a nějaké takové kraječky bych si představovala pod stromečkem. Ale takový Ježíšek, kterému bych se v tom potom líbila, zatím žádný není,“ postěžovala si krásná Andrea, která nechtěla svoji prozradit velikost. 

Jak se má ale potom ten Ježíšek zařídit?

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

28. 11. 2016 14:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.