(Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Přízeň sympaťáka Davida Svobody každého potěší. Komu je to ale šumafuk?

Jako v růžovém ráji se musel cítit pětibojař, olympijský vítěz z Londýna a velký fešák David Svoboda mezi tolika ženami. Byl totiž jedním z ambasadorů letošního Avon pochodu na podporu boje proti rakovině prsu.

Davidu Svobodovi není charita a dobročinnost cizí. Jako známá tvář a úspěšný sportovec se aktivně účastní celé řady charitativních projektů, kde podporuje lidi, kteří se snaží překonat svoji těžkou životní situaci. Tentokráte zavítal na Avon pochod.

„Já jako člověk rád někomu vyhovím. To mě činí šťastným. Z pomoci druhým mám dobrý pocit, a když ho nemám, je to chyba. Když tam intuitivně dobrý pocit není, tak by to člověk neměl dělat,“ svěřil se nedávno v tisku David se svými pocity.

Při letošním pochodu ve velkém vedru neváhal absolvovat kromě hlavního pochodu také ranní předběh. Pro  pětibojaře, na rozdíl od jiných, to byla taková menší rozcvička.

Pětibojaře v sobě David nezapřel, ani když potkal policejní hlídku na koních. Koně jsou jednou z disciplín jeho sportu. Neváhal a koníka si pohladil a pomazlil se s ním. Přízeň slavného sportovce byla koni jedno, ale na tváři hezké policistky byl vidět potěšený úsměv.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausin.

9. 6. 2015 11:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.