Mahulena Bočanová dostala od spisovatelky Sylvy Lauerové tuhle košili. (Zdroj: Herminapress.cz ) 4x FOTO

Přiznání Bočanové: V takové košili jsem se vždycky chtěla probudit vedle sexy chlapa!

Hlavní hvězdou křtu knihy Sylvy Lauerové Sexy strategie se stala Mahulena Bočanová (48). Autorka publikace jí jako pozornost věnovala bílou košili, která se zřejmě obléká jen v posteli a na nahé tělo, opatřenou nápisem Sexy Mahu.

Jak herečka košili spatřila, hlasitě zajásala. „Tohle je můj sen! V takovéhle košili jsem se vždycky chtěla probudit vedle nějakého sexy chlapa,“ pokřikovala na celé knihkupectví.

Na křtu nechyběl Roman Vojtek (43), který se objevuje na křtech knih Lauerové pravidelně, zatím ani jednou nevynechal a pasoval se tak do role jakéhosi talismanu. „Nechci úplně tvrdit, že to je moje zásluha, že se ty knihy tak prodávají, ale pravděpodobně jsem jí přinesl i kousek toho štěstí do jejího profesního života,“ nechal se slyšet. Také dostal za odvahu bílé triko s nápisem, to aby se mu lépe usínalo.

Roman je toho názoru, že i muži si v knize najdou spoustu informací, které jim pomohou ženy lépe pochopit. „Přelouskal jsem to a bylo to i pro mě zábavné, i když jsem se někdy opravdu zapotil a musel jsem se zamyslet, jestli to náhodou není pravda. Potom i ten chytrý muž zjistí, že to pravda je,“ smál se Vojtek.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

27. 11. 2015 08:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.