Zpěvák Marian Vojtko a zpěvačka Michaela Gemrotová přiznali jistou zkušenost s marihuanou. (Zdroj: Herminapress.cz ) 7x FOTO

Přiznání: Zkusili drogy! Kdo je výjimka?

Obléci se v duchu hippies na oslavu narozenin DJ Uwy (44) zvládli skoro všichni pozvaní. Jak to ale mají s marihuanou, která byla v 60. letech oblíbenou drogou?  Většina přítomných hvězd přiznala, že s ní má své zkušenosti.

„Kdo taky nemá? Kdo říká, že ne, tak kecá," usmívá se zpěvák Marian Vojtko (42).

Moderátorka Kateřina Kristelová (35) je nyní tvrdým odpůrcem drog, vždy to tak ale nebylo. „Přiznávám, že jako náctiletá jsem experimentovala, ale ukočírovala jsem to. Nikdy jsem nepotřebovala nějakou lékařskou pomoc. A možná i kvůli svým zkušenostem jsem nyní i mezi kamarády známá tím, že jsem absolutním odpůrcem drog. Strašně let jsem neměla ani trávu. Jsem absolutně čistá," říká Kristelová.

Zpěvačka Michaela Gemrotová (28) s tvrdými drogami žádnou zkušenost nemá, ale "jointa" si s přáteli občas dala. „Poprvé mi dal vyzkoušet trávu můj první kluk. Byla jsem po tom hodně vtipná," vzpomíná hvězda muzikálu Fantom opery. 

Sportovec a moderátor Roman Šebrle (40) jako jediný prý opravdu žádné zkušenosti s drogami, a to ani s lehkými nemá. "Nikdy jsem k tomu neměl sklony a nezajímalo mě to. Vždy jsem sportoval a na vrcholové úrovni jsem chodil na pravidelné kontroly na drogy. To by se zjistilo hned. Ale jak jsem řekl, nikdy jsem po tom netoužil," dodal Šebrle.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

27. 7. 2015 17:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.